Я вже подавав рецепт сливкового соусу ( http://cook.i.ua/user/4046381/8231/?p=4#p4 ), на цей раз Друзі даю рецепт кизилового соусу домашнього приготування, який ідеально підходить до курки, стейків, шашликів, риби, … . Сказати, що це смачно, значить нічого не сказати. Ду-у-у-же смачно, а з рибкою особливо. Та ще й до того прикрашає блюдо, бо має гарний червоний колір.
Галичани по селах, коли ріжуть паця, то виготовляють найрізноманітніші м’ясні вироби. Серед них є і консервації: порубані свинячі реберця з фасолею, … . Ця консервація в будь-який час року може бути використана для приготування смачнющої фасольової зупи. Пропоную Вам Друзі цей рецепт. Смачного ! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ P.S.: вживання червоної фасолі підвищує захисні функції організму, покращує стан шкіри та нервової системи, захищає від утворення пухлин. Фасоля рахується дієтичним продуктом, тому зупу з червоною фасолькою можна вживати при хворобах шлунково-кишечного тракту, печінки, сечового міхура та при сердцевій недостатності.
Дуже корисними для нашого організму є фрукти. Їх треба вживати багато, особливо зараз, коли нам так бракує вітамінів. Тому і вирішив запропонувати Вам Друзі оригінальне на вигляд і корисне для організму блюдо - діти будуть в захопленні !!!
Львівяни, як і німці та чехи дуже полюбляють пиво. І нерідко постає питання, а з чим ж його пити ? Звичайно, що Ви зараз в один голос закричите: «Пиво пьют с раками». І не тільки !!! Ннімці, його полюбляють вживати з ковбасками, чехи з копченою рибою, а львівяни ... - з форшмаком. Друзі, тому й пропоную, Вам, рецепт форшмаку по-галицьки !!!
Серед туристів в Карпатах популярними є форелеві господарства. Мандруючи Карпатами, я не раз купував форель: і свіжу, і вуджену, і вялену, велику і малу. Тому, Друзі, пропоную Вам рецепт смачнющого рибного салату.
Усі галичани дуже полюбляють налисники. Налисники (млинці) – це тонеcенькі «блінчики», які готуються з рідкого тіста, яке підсмажується на сковорідці. Ці "блінчики" начиняються начинкою і знову підсмажуються. Це вже налисники ! Не зважаючи на зовнішню простоту й не вигадливість цієї страви, існує безліч рецептів тіста, варіантів начинки і способів їхньої подачі до столу. Особисто я найчастіше готую налисники із начинкою з грибів, сиру, яблук, вишень, брусничного густого варення ..., які подаю до столу зі сметаною (або варенням чи медом). А із м’ясною начинкою я їх готую як повноцінну і не звичайну другу страву на недільний чи святковий обід. Пропоную цей рецепт і Вам, Друзі !!!
Цей рецепт я розробив, використавши поради карпатського мольфара. Основними інгредієнтами сливкового соусу є сливки венгерка, часник і приправи (кіндза, кріп, ... цукор, паприка). Додаючи, ті чи інші приправи, в тій чи іншій кількості, ми маємо можливість покращувати смак соусу. Адже зараз усі приправи можна придбати на базарі. Рекомендую цей соус усім, хто готує шашлики.
Різдво Христове у Львові важко уявити без коляди та пампухів. Бо пампухи є традиційною стравою на Різдво Христове. Діти дуже полюбляють пампухи, тому саме пампухами господиня пригощає вертепників - на Різдво Христове, колядників - на Марії. Друзі, пропоную Вам свій галицький рецепт приготування Різдвяних пампухів !
Пропоную смачне блюдо, яке можна приготувати і взимку !
Друзі, пропоную Вам свій рецепт приготування тертюхів. Тертюхи - це картопляні млинці, які мають велику популярність у нас галичан. Основним інгредієнтом цієї страви є терта картопля. Власне, від способу приготування млинців - тертої картоплі - й походить назва тертюхи. Для галичан тертюхи з грибами в сметані є традиційною частиною святкового столу на Благовіщення.