Рецепти всі:

всі
не у співтовариствах
у співтовариствах

Цитрусові Цукати

Цукати — це проварені в цукровому сиропі і висушені шматочки стиглих плодів. Вони хороші як самостіјниј десерт і як доповнення до випічки, морозива та суфле. Зацукровані фруктові цукати подавалися при дворах середньовічних володарів, тоді ці ласощі відігравали роль наших цукерок. Зараз же вони стали приємним доповненням до солодкого столу. Цукати готуються з усіляких фруктів, але класичними вважаються цитрусові (мандарини, помаранчі, цитрини) ј баштанні культури. Більшість цукатів не можна зберігати довго, вони можуть висохнути ј стати твердими, тому деякі види краще зберігати прямо в сиропі, а незадовго перед уживанням діставати ј підсушувати. Врахујте, що готування цукатів — процес тривалиј, најчастіше він зајмає близько 2-х, а то ј 3-х днів, тому тре' запастися терпінням. Можете бути певні, воно того варте.

Згущене Молоко

Рецепт приготування цього згущеного молока взято з кулінарних сторінок черкаської газети «Акцент», яка щосереди надходе до читачів. На кулінарніј шпальті газети «Акцент» під рубрикою «Ґаздинька» презентовано згущене молоко. Як на мене, страва виходе смачною, проте набува світло-коричневого кольору. Зважаючи, що страва робиться з чистих, негінетично модифікованих інґредієнтів, без додавання клею, я пропоную зробити її вдома. Історія молока, згушеного з цукром, починається ще від 1856 року. Це не тільки солодкиј продукт, а ј корисниј — в ньому міститься кальціј та молочниј білок, немає барвників, дріжджів чи підсилювачів смаку. Щороку смак даного продукту вдосконалювався. Смачниј та приємниј смак дозволить створити дививижні тортики, солодкі креми, різноманітну випічку, смакує з розчинною кавою.

Ялинкові Прикраси З Безе

Рецепт приготування ялинкових прикрас узято з кулінарних сторінок черкаської газети «Акцент» (з особистими доповненнями), яка щосереди надходе до читачів. На кулінарніј шпальті газети «Акцент» під рубрикою «Ґаздинька» презентовано ялинкові прикраси до Різдвяно-новорічних свят. Звісно, що можна гајнути по торговельних закладах за ялинковими забавками або дістати старі з прикалабку. А мо' виготовити унікальні прикраси власноруч, які можна буде згодом зїсти. Це так чудово ј бува ця надзвичајна подія не надто часто — раз на рік. Зрештою, всякому клопоту свіј час і всякому ділу своя пора. Ви в сили особисті вірте, а то не обминути втрат.

Ґаларетка Тришарова «Ласуня» (Желе)

Цю ґаларетку можна зробити на Новиј рік. Наприклад, особисто я звик її бачити як десерт на новорічному столі. Це давніј рецепт. Маю јого ще з кінця 80-х чи початку 90-х рр. минулого XX ст. Мені подобається ця кисленько-солоденька страва, інакше б я, певна річ, не пропонував її вельможному панству.

Грінки Зі Шпротами

Грінки (toasts) можна підсмажити за допомогою тостера (toaster). Але в Україні полюбляють все робити великими порціями і звичними, старими, дідівськими методами. Тому пропоную панству цеј домашніј рецепт приготування смачних грінок зі шпротами.

Паштет Сирниј

Як відомо, євреї люблять як сам часник, так і страви, приготовані з нього — тобто в любому вигляді. Але між іншим, українці також подобають часник. Через те я пропоную вам приготувати цю страву. Вона ма приголомшливиј смак. Створити її легко і просто, обходиться вона недорого, готується швидко «на швидку руку», якщо гості на порозі. Можна зробити як самостіјну страву або використовувати як намазки на канапки.

Торт «Сметанниј»

Цеј торт є міј најукоханішиј з усих (а ще подобаю Київськиј і Празькиј торти). Це давніј рецепт. Маю јого ще з кінця 80-х чи початку 90-х рр. минулого XX ст. Хоча «Сметанниј» торт не такиј гарниј на вигляд як «Київськиј», бо не має різних набамбулених прикрас, зате дуже смачниј. А особливої, так би мовити цікавинки (живчику) тортові надає медовиј присмак. Якщо спробувати зробити цього торта без меду, то він не буде таким надзвичајним. Можу гарантувати 100% смакоти, та на жаль, щодо здорової їжі промовчу, бо в складі торту присутня ціла пачка маргарину.

Цілюще Зілля (Тибетська Медицина)

Відомо, що тибетські монахи надавали особливого значення цілющіј силі ромашки. Ця рослина входила до чудодіјного засобу омолодження, винајденого тибетськими ченцями. Рецепт јого простиј, як і все геніяльне… Починаючи з IV століття настоянка з цього рецепту застосовувалася для очищення судин, відновлення зору, підвищення захисних сил організму, покращення обміну речовин, а також за захворювання серцево-судиної системи, інфаркту, склерозу, запаморочення. Також з тібетської медицини діјшов до нас рецепт «очисного збору». Він корисниј людям будь-якого віку, сприяє нормалізації обміну речовин, виводячи надлишки холестерину, сприяючи розчиненню каменів у сечових шляхах, жовчовидільніј системі. Рекомендують збір у разі атеросклерозу, остеохондрозу, цукрового діябету.

Суміш Вітамінна

Ця вітамінна суміш готується для додавання імунітуту, особливо взимку та напровесні. Для підвищення імунної системи її вживають щоранку натще по одніј столовіј ложці доки вистачить суміші. Але «скажу» я вам, ця страва вельми смачна і тому можна просто вживати її до чаю, замість варення. Проте в такому разі, зробіть її більше.

Піцца Грибна

Про піццу можна не розповідати, позаяк панство знає що то є. Як українці кажуть: «Сало то є сало», так само італіјці кажуть: «Піцца то є піцца»! Але все ж трохи… Піцци поділяються на багато різновидів, в залежності від основного інґредієнту начиння, якиј надає смак продукту. Надіюся, вам сподобається саме ця грибна піцца.