Яблучні Конфітури (Консервація)

Звичајно мо’ виростити яблука власноруч, але як їх зберегти без втрат? Адже відомо, що яблука не лежать у льосі тривалиј термін. У такому випадку мо’ спробувати частину їх пустити на конфітури консервовані, що нагадують повидло. Конфітури — то є продукт уварення, подрібнених плодів і ягід з додаванням у кінці варіння цукру. З власного досвіду повідомлю панству, що ця страва, в якості начиння для пиріжків або як намазки на канапки, виходе неабиякою смачною.

Шоколадне Масло

Це, можна сказати, не запозичениј рецепт приготування шоколадного масла. Я, власне, хчу порекомендувати панству натуральні, справжні, чисті продукти. В сьогодення, на жаль, їх можна споживати лише приготувавши власноруч. Нех панство побереже своє здоров'я і, будь ласка, не купля дешевих продуктів! Подејкують, що в маслі є холестерин. Зате воно поживне і смачненьке! Спробујте!

Цитрусові Цукати

Цукати — це проварені в цукровому сиропі і висушені шматочки стиглих плодів. Вони хороші як самостіјниј десерт і як доповнення до випічки, морозива та суфле. Зацукровані фруктові цукати подавалися при дворах середньовічних володарів, тоді ці ласощі відігравали роль наших цукерок. Зараз же вони стали приємним доповненням до солодкого столу. Цукати готуються з усіляких фруктів, але класичними вважаються цитрусові (мандарини, помаранчі, цитрини) ј баштанні культури. Більшість цукатів не можна зберігати довго, вони можуть висохнути ј стати твердими, тому деякі види краще зберігати прямо в сиропі, а незадовго перед уживанням діставати ј підсушувати. Врахујте, що готування цукатів — процес тривалиј, најчастіше він зајмає близько 2-х, а то ј 3-х днів, тому тре' запастися терпінням. Можете бути певні, воно того варте.

Ґаларетка Тришарова «Ласуня» (Желе)

Цю ґаларетку можна зробити на Новиј рік. Наприклад, особисто я звик її бачити як десерт на новорічному столі. Це давніј рецепт. Маю јого ще з кінця 80-х чи початку 90-х рр. минулого XX ст. Мені подобається ця кисленько-солоденька страва, інакше б я, певна річ, не пропонував її вельможному панству.

Суміш Вітамінна

Ця вітамінна суміш готується для додавання імунітуту, особливо взимку та напровесні. Для підвищення імунної системи її вживають щоранку натще по одніј столовіј ложці доки вистачить суміші. Але «скажу» я вам, ця страва вельми смачна і тому можна просто вживати її до чаю, замість варення. Проте в такому разі, зробіть її більше.

Кавова Карамель

Ця кавова карамелька взята з книжки Миколи М. Пучерова «Все Про Каву». Там є ще чимало цікавих рецептів кондитерських і кулінарних виробів з використанням кави. Дозвольте ще принагідно нагадати панству, що кавові зерна допомогли українському козакові Юрку Францу Кульчицькому cтати купцем і заснувати 1683 р. у Відні першу в Европі кав'ярню.

Експрес-Морозиво

Це експрес-морозиво взяте з книжки Миколи М. Пучерова «Все Про Каву». Там є ще чимало цікавих рецептів кондитерських і кулінарних виробів з використанням кави.

Кавове Морозиво

Це морозиво взяте з книжки Миколи М. Пучерова «Все Про Каву». Там є ще чимало цікавих рецептів кондитерських і кулінарних виробів з використанням кави.