Cookery From Andrew Club

There is nothing in Russian! Switch to Ukrainian in order to read it.
4+ подписаться

1 участник

  • нік повинен

Чебуреки

Рецепт смачненьких чебуреків узято з телепередачі «Кулінарія Від Андрія», яка виходе до етеру на Черкаському реґіјональному телерадіоканалі «Рось» щосуботи вранці о 10:25, повторюється у неділю ввечері о 19:20, а відтак вже середи надходе до читачів у черкаськіј газеті «Акцент». П. Андріј презентує чебуреки. Сам чебурек — це споконвічна націјональна страва караїмів з Кримського півострова. Через те чебурек має пряме відношення до України. Хоча згодом чебурек увіјшов до націјональних кухонь інших народів, зокрема казахів. Це мусульманські народи, можливо тому чебурек робиться у вигляді півмісяця.

Рибниј Паштет

Рецепт смачненького паштету взято з телепередачі «Кулінарія Від Андрія», яка виходе до етеру на Черкаському реґіјональному телерадіоканалі «Рось» щосуботи вранці, а повторюється у неділю ввечері. П. Андріј презентує рибниј паштет.

Лікер Жовтковиј

Рецепт смачненького лікеру взято з телепередачі «Кулінарія Від Андрія», яка виходе до етеру на Черкаському реґіјональному телерадіоканалі «Рось» щосуботи вранці, а повторюється у неділю ввечері. П. Андріј презентує лікер жовтковиј.

Коктејль-Салат Із Селери Та Шинки

Рецепт смачненького салату взято з телепередачі «Кулінарія Від Андрія», яка виходе до етеру на Черкаському реґіјональному телерадіоканалі «Рось» щосуботи вранці, а повторюється у неділю ввечері. П. Андріј презентує коктејль-салат із селери та шинки.