Рецепты   Rиsя

сендвічі з кабачків

сендвічі з кабачків

гостреньке з часничком та свіжим помідорчиком

Ингредиенты:

1. кабачок 2 шт середніх, приблизно 1 кг. обирайте рівні однакової товщини по всій довжині.
2. петрушка - 1 пучок, приблизно 40 г
3. часник - 7 зубчиків, приблизно 30 г
4. помідор - 4 шт. приблизно 1 кг. в ідеалі помідори мають бути однакового диаметру з кабачками, та не надто перезрілі, пругенькі, аби не розвалювалися.
5. борошно - 100 г
6. яйця - 3 шт
7. імбир - 20 г свіжого коріння
8. сіль - 1 ч.л. без гірки
9. майонез - 200 г
10. олія рафінована для смаження - десь 100 г

Способ приготовления

1. Миємо овочі та зелень, чистимо часник.
2. У кабачків зрізаємо "носик" та "попку", та нарізаємо кружальцями товщиною 7 мм (важливо не робити тоншими, бо отримаєте мляві безформні млинці).3. Розігріваємо пательню з олією.
4. Яйця збиваємо вінчиком у піну
5. борошно висипаємо у посудину, щоб зручно було у ньому вивалювати кабачки.
6. кожне кружальце кабачка вивалюємо у борошні, потім занурюємо у збите яйце і викладаємо на розігріту пательню в олію. Смажимо до рум'яності з обох боків. Слідкуємо, щоб не пересмажити. Кабачок не повинен сильно розм'якнути.
Важливо: не соліть і не додавайте ніяких спецій у борошно, в яйця, та в кабачки.7. Відрізаємо в петрушки грубі стебла - відкладаємо їх, і можемо використати в якусь іншу страву, вони нам не знадобляться. Листя петрушки нарізаємо дуже-дуже дрібненько.
8. Вичавлюємо через часникодавку часник до петрушки.
9. Всипаємо до петрушки сіль.
10. натираємо на дрібну терку імбир, і теж - до петрушки його.
11. розтираємо петрушку з сіллю, часником і імбирем звичайною м'ялкою для картоплі (товкачиком). Має з'явитися сік, а зелень - розм'якнути.
12. Додаємо до отриманої суміші майонез, та збиваємо виделкою до однорідності.13. Помідори нарізаємо кружальцями товщиною 5 мм. Важливо: різати упоперек. Обережно вирізаємо з крайніх кружалець черенки.14. У посудину з пласким дном викладаємо шарами наші сендвічі змащуючи петрушково-майонезно-часничним соусом: кабачок-соус-помідор-соус-кабачок-соус. Висоту сендвічів визначайте відповідно до розмірів ваших овочів, аби не розвалювалися. Можна закріплювати шпажками. Красиво виходить, якщо викладати на листя салату. Добре смакує як в гарячому, так і в холодному вигляді.


Фотографии блюда

  • Добавлено автором
  • Добавлено автором
0