Співтовариство «Мир денег»

Інші співтовариства

Всі рецепти користувача Rino_2

Печіночний паштет

Печіночний паштет

Рекомендую. Дуже смачний паштет, який легко приготувати в домашніх умовах.

Інгредієнти:

інградієнти:

печінка індички - 450 г
гриби – 200 г
сметана (вершки) – 100 г
вершкове масло – 100 г
оливкова олія – 4 ст.ложки
морква - 1 шт.
цибуля – 1 головка
часник – 1 маленький зубчик
вино – 5-6 ст.л
лист (лавровий) – 2 листочки
перець (духм.) – до смаку
перець(чорн.) – до смаку
сіль – до смаку
приправи (тимьян, мускатний горіх, …) – до смаку
спеції (тмін, шалфей, гвоздика, імбир, …) – до смаку

Спосіб приготування

Технологія приготування: 

Печінку очищаю і промиваю, нарізаю  брусочками. Гриби нарізаю дуже дрібненько  і  обжарюю на вершковому маслі до отримання  золотистої  шкірки. Моркву, цибулю і часник теж  дрібненько нарізаю. Моркву обсмажую в оливковій олії 5 хвилин, тоді додаю цибулю ічасник і  обжарюю ще 3 хвилини. Кладу  печінку  в сковорідку,  додаю  решту оливкової  олії  і  обсмажую  5  хвилин на великому газі.  Солю і  додаю  спеції, лавровий  лист,  гриби, цибулю,  заливаю  вином, закриваю  кришкою  і ставлю  тушити  на  15 - 20  хвилин.Даю  печінці  остигнути, виймаю лаврові листочки. Подрібнюю  усе  в  блендері, додаючи  вершки та  2  ст.л вершкового масло (його попередньо  розтоплюю). 
         
Викладаю паштет на блюдце,  а  решта паштету у  глибоку тарілочку,  в ній він буде зберігатися у холодильнику.

Фотографії блюда

  • Додано автором
показати усіх

В обраному: 27, з них друзів: 0.

  • Beatriche
  • Galine
  • irchuk
  • onneka
  • spajk
  • Vaclava
  • zvetiok
  • Левус
  • Светуня
53

Гість: Little Rabbit

225.12.11, 18:22Відповідь на 1 від Гість: Little Rabbit

я власне кажучи запропонував цей рецепт для новорічних канапок (печінку можна взяти і курячу)

425.12.11, 18:58Відповідь на 3 від Ласточка !

ледь не забув порадити: паштет виходить смачнішим, якщо додати трішечки відвареного жирного мяса

525.12.11, 19:04Відповідь на 4 від Rino_2

Я чеснок не добавляю, и немного свежего сала можно дабавить....

625.12.11, 19:27

спасибо за рецепт))) как раз придуміваю меню на новій год)))

725.12.11, 20:49Відповідь на 5 від Ласточка !

дехто навіть і яйце, і майонез, і базилік, ... додає експерементувати можна до нескінченості; адже так багато найрізноманітніших приправ але все таки в моєму рецепті весь секрет у вині (але кількість його не повинна перевищувати 100 г)

825.12.11, 20:52Відповідь на 6 від Ксантия

я вибачаюся за те, що канапка не прикрашена по Новорічному, ну це ж не проблема ??? головне що паштет смачний

925.12.11, 20:54Відповідь на 7 від Rino_2

Да , с вином очень интересно и вкусно будет..... Яйца,майонез и базилик я бы не добавляла

1025.12.11, 20:58Відповідь на 9 від Ласточка !

я особисто не добавляю, та й з спеціями я теж обережний - додаю але трішечки, а ось за сало згоден, правда в мене вершкове масло, але попробую і з салом, ... але тоді треба очевидно додати більше цибульки і частину її підсмажити до золотистого кольору ... чи не так ???

Додати коментар
Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна