"макарони запечені в духовці"

"макарони запечені в духовці"

традиційна страва південної Італії

Інгредієнти:

макарони (пера або подібні) 500 г.


м"ясний фарш мішаний 700г.
зелений горошок(свіжий або заморожений) 400г.
томатний соус 700мл.
яйця варені 4 шт.
моцарелла 2 шт.
ковбаса(типу "любительська") 100г.
сир "пармезан" тертий 100г.
цибулина 1 шт.
олія оливкова,сіль, перець, паприка(за бажанням)

Спосіб приготування

Спочатку приготувати м"ясний соус-порізати дрібними кибиками цибулину і посмажити її чуть на олії, додати мелене м"ясо, томатний соус, горошок (свіжий попередньо відварити), сіль, перець, підлити чуть води (150мл.) і поставити все варитися приблизно 40-45 хв.(не накривати, вода має випаруватися).
Макарони відварити до напівготовності, відцідити, розділити на 2 частини.
М"ясний соус також розділити на 2 частини
Моцареллу  і яйця порізати пластинками.
В металеву прямокутну форму(помазану олією) викласти 1-й шар макаронів, полити його однією порцією м"ясного соусу, по ньому положити 1 порізану моцареллу,посипати половиною пармезану,   2 яйця, розложити ковбасу(всю), накрити 2-им шаром макаронів, посипати пармезан,що залишився, викласти моцареллу, яйця, все залити рештою м"ясного соусу( пармезан зверху не сипати, бо згорить). Поставити в духовку на 25 хв при 180°
Смачного!

Фотографії блюда

  • Додано автором
показати усіх

В обраному: 12, з них друзів: 0.

  • aleksandrinna
  • KATRIN76
  • spajk
  • svd_79
  • tochka11
  • Лесь Кавун
  • фиалка47
7

24.12.10, 22:20Відповідь на 1 від галина 61

дякую, дорога!

415.03.11, 22:09Відповідь на 3 від abuela



522.03.11, 18:40

... я подумки уявила собі як це смачно ... аж слюнка потекла ...

P.S.: ... я би хотіла порекомендувати таку малесеньку добавку ... при приготуванні мясного соусу ... посипати його порошком з сушених білих карпатських грибів ...

дуже дякую за оригінальний рецепт ... обовязково попробую приготувати

622.03.11, 21:41Відповідь на 5 від Aмaзонка*

Дякую!
Так, як на мене, це смачна страва! І за пораду на рахунок грибів також дякую! Вдома ( в Україні), я би скористалася нею, але тут, в Італії дуже строго дотримуються правил приготування їжі- має бути так, як книжка пише!!! А мені подобається фантазувати для мене самої!

723.03.11, 13:51Відповідь на 6 від Паче

... ти права, ... вони там в Европі такі зашорені, що аж страх ... інколи здається що не живі люди, а біороботи ...

824.03.11, 20:13Відповідь на 7 від Aмaзонка*

924.03.11, 20:16Відповідь на 8 від Паче

а ще можеш поділитися яким цікавим для нас українців рецептом, ... ось усі говорять спагетті, спагетті, ... а я його готувати так і не навчилась ...

1024.03.11, 20:37Відповідь на 9 від Aмaзонка*

Тут кожен вид макаронів має свою "начинку", так сказати, те, з чим його їдять! Спагетті тут, в основному, споживають з м"ясним соусом ( мелене м"ясо+підсмажена цибуля+томатний соус, сіль, перець або паприка-до смаку), ще - з баклажанами, порізаними на пластинки і підсмаженими або з соусом з морепродуктів. Якщо тебе цікавить щось конкретніше-питай, радо відповім. Мокарони тут не переварюють, скоріше недоварюють, так воне краще перетравлюються

Додати коментар
Сторінки:
1
2
попередня
наступна