Клюб Мандри Україною

Тут публікується все, що стосується України, з усією можливою пильністю, минаючи брехні ј хитрощі, через боязнь важких наслідків — не для себе, для інших; щоби не втратити вашу добру думку про цеј гурт, коли наразі він бодај трохи користає з неї. «Мандри Україною» не означають дослівно географічні подорожі, бо це статті про географію, історію, культуру, політику, дивовижних людеј і тварин тощо. Іншими словами, все цікаве, що певною мірою пов’язане з Україною. Цеј гурт створено для нашої спільної праці на благо України та її добриј імідж у світовому співтоваристві вільних країн, відкидаючи всякиј колоніяльниј або напівколоніяльниј статус. Надіюсь, що тепер розвіялися всі ваші сумніви стосовно матеріялу друкувань, якиј не дасть приводу втратити гарниј позитивниј душевниј стан.
21+ підписатися

10 учасників

  • spikernik
  • izazap
  • ariyovich
  • Степанов Я
  • Михась79
  • нік повинен
  • SD 62

Українська З Перцем (Горілка)

Горілка явля собою міцниј алкогольниј напіј, що є сумішшю винного спирту ј води у певніј пропорції. Подејкують, горілки поганої не бува: є добра або дуже добра. До останньої належить самогон. Колись кожен порядниј галицькиј ґазда вмів готувати цеј трунок. Горілку гнали з буряків, картоплі, пшениці. Відповідно до цього — назва. Тепер женуть переважно з цукру. Задля конспірації вона отримала багато назв: адамові сльози, варенуха, гірка, горівка, живиця, запіканка, зелениј зміј, ледащиця, оковита, паленка, пінна, самогонка, сивуха, скажене молоко, скляниј бог, спотикач. Навіщо панству переплачувати втричі, купуючи горілку в торговельних закладах? Тре’ вдома варити самогон високої якості для себе і на продаж! Без самогону в селі ні свято не відгуляєш, ні хату не збудуєш, ні городу не виореш, ані засієш. Одне слово — рідка валюта. Спадкові гуральники кажуть, пригот. самогону — справжнє мистецтво. Звісно, потрібне спец. устаткування, що можна як виготовити своїми руками, так і купити.

Шулики З Маком

На свято Медового Спасу (14 серпня у греко-католиків та православних християн) або Яблучного Спасу (19 серпня у греко-католиків та православних християн) пекли прісні ј пісні коржі, намазували їх медом, посипали маком. Їли їх протягом усього двотижневого поста на Спасу. Українські нарідні кондитерські вироби вельми невитіюваті. Як правило, це зроблені на швидку руку борошняні вироби з великою кількістю яєць і жирів, тобто те, що переважно складаються з пісочного тіста. Для додання солодкості їх присмачують вже по виготовленні або цукровою пудрою, або повидлом, або поливкою з меду у поєднанні з маком або маковим молоком — характерним компонентом українських ласощів. Широко відомі шулики і коржики. Розпушувачем в цих виробах завжди є сода або алкоголь, а не дріжджі.

Кавова Карамель

Ця кавова карамелька взята з книжки Миколи М. Пучерова «Все Про Каву». Там є ще чимало цікавих рецептів кондитерських і кулінарних виробів з використанням кави. Дозвольте ще принагідно нагадати панству, що кавові зерна допомогли українському козакові Юрку Францу Кульчицькому cтати купцем і заснувати 1683 р. у Відні першу в Европі кав'ярню.

Експрес-Морозиво

Це експрес-морозиво взяте з книжки Миколи М. Пучерова «Все Про Каву». Там є ще чимало цікавих рецептів кондитерських і кулінарних виробів з використанням кави.

Кавове Морозиво

Це морозиво взяте з книжки Миколи М. Пучерова «Все Про Каву». Там є ще чимало цікавих рецептів кондитерських і кулінарних виробів з використанням кави.

Коктејлі «Українськиј І Польськиј Прапор»

Коктејль «Українськиј Прапор» чудово пасує зокрема до державних свят в Україні і загалом для підняття націјональної свідомості руського народу. Якщо ж панство хче приємно здивувати своїх польських друзів, то для цого чудово підіјде коктејль «Польськиј Прапор». Бажаю, щоби спиртне ніколи не ускладнювало вам життя.