Рецепти   нік повинен

Коктејлі «Українськиј І Польськиј Прапор»

Коктејлі «Українськиј І Польськиј Прапор»

Коктејль «Українськиј Прапор» чудово пасує зокрема до державних свят в Україні і загалом для підняття націјональної свідомості руського народу. Якщо ж панство хче приємно здивувати своїх польських друзів, то для цого чудово підіјде коктејль «Польськиј Прапор». Бажаю, щоби спиртне ніколи не ускладнювало вам життя.

Інгредієнти:

коктејль «українськиј прапор»:
1. лікер blue curacao — 20 мл;
2. якісна горілка (ліпше finlandia) — 20 мл;
3. лікер advocaat — 40 мл.

коктејль «польськиј прапор»:
1. молоко — 20 мл;
2. якісна горілка (ліпше finlandia) — 20 мл;
3. червониј сироп — 40 мл.

Спосіб приготування

    Коктејль «Українськиј Прапор». Коктејлі виготовити непросто, тому краще сервувати стола починаючи з них.
    Налијте в стомілілітровиј келишек до половини яєчного лікеру Адвокат. На жаль, українськиј прапор, насправді, не жовто-блакитниј, а блакитно-жовтиј. Тому доведеться понизити щільність цитрусового лікеру Блу К'юрасао, щоби він опинився зверху. Для цього в окремому посуді (најзручніше використовувати стаканчик з «носиком» од хімічного набору) змішаєте лікер Блу К'юрасао і горілку в пропорції один до одного (1:1). Отриману суміш поволі, по ложечці долијте в келих з лікером Адвокат.
    Можна зробити навпаки: спочатку налити в келих легшу суміш лікеру Блу К'юрасао з горілкою, а потім за допомогою тоненької спринцівки, що досягала би денця келиха, поволі налити важчого лікеру Адвокат.

    Коктејль «Польськиј Прапор». Долішнім шаром польського двоколора буде брусничниј сироп Лінґонсафт (Lingonsaft) (напевно, можна спробувати і гранатовиј сироп Ґренадин (Grenadine)). Тепер потрібно зробити горішніј шар білого кольору — для цього змішајте в окремому посуді молоко і горілку в пропорції один до одного (1:1). Дуже старанно влијте суміш в чарку по ложечці (бажано досягти, щоби суміш не червоніла від змішування з сиропом Лінґонсафт).

    Почнемо трапезу вином, як кажуть ченці! На здоров'я!

Фотографії блюда

  • Додано автором

В обраному: 4, з них друзів: 0.

  • alexa_2004
  • mur_kisa
4

12.02.11, 18:37

пан пробував?

23.02.11, 13:10Відповідь на 1 від Shukach

На жаль, не пробував робити. У мене ніколи не виникають вагання відносно того, що розумно заощаджувати на якості необхідних придбань в цеј непевниј час, доки наше життя на Вкраїні ввіјде колись до нормального річища.

35.02.11, 13:29

Оце так коктейль!!! Супер!!!

46.02.11, 11:00Відповідь на 3 від maxana

Дякую барзо, добродіјко! Ви незвичајно добра та уважлива.

56.02.11, 18:25

Цікаво!!!

67.02.11, 10:50Відповідь на 5 від Lorelena

Спасибі, що пані увірвала хвилинку написати чудовиј відгук. Це приємно вражає.

726.06.11, 12:08

По-составу должно быть вкусно

827.06.11, 12:50Відповідь на 7 від Pudra-l

Не відаю, мо' ці коктејлі робили ще за давніх часів, але я почув про них тільки 1988 року. Справді, тут добрі інґредієнти, дякую! Але якщо ви, мем, не поспішаєте, то я ще волію надрукувати єден чудовиј, і не менш смачниј рецепт з казахської кухні під назвою «чебуреки».
Казахи дуже гостинна нація, а настільки, наскільки привітні американці. Запрошуючи на гостину, вони преліпо пригощають гостеј просто долі на килимі всім најкращим, що мають. Міцниј чај — це їхня коронна страва. Јого подають до «столу» у піялах дуже гарячим, не розводячи водою, але при тому додаючи мализну вершків.