Рецепти напоїв:

всі
не у співтовариствах
у співтовариствах

Ячмінне Пиво

Пиво — алкогольниј напіј середньої міцності, що виготовляють ферментацією ячмінного, кукурудзяного, або рисового солоду. Пиво в дом. умовах почали варити в монастирях. Зараз варити пиво вдома може кожен охочиј. Спадкові бровари в один голос заявляють, що пригот. пива — справжнє мистецтво. Звісно, потрібне і спец. устаткування, що мо’ як виготовити своїми руками, так і купити в господарчих крамницях. У наш час безліч фірм готові запропонувати домашні міні-броварні за порівняно невисоку ціну від $50 до $1000. Најскладнішим етапом броварного процесу є пригот. сусла. Тривалість цього етапу склада в домашніх умовах від 5-и до 7-и годин, тому најбільший розквіт домашнє броварство набуло в момент появи солодового екстракту — концентрату пивного сусла, що готовиј до зброджування. Проте пивне сусло мо’ виготовити як самостіјно так і купити в прод. крамниці. Такиј готовиј пивниј екстракт вже містить необхідні для отримання пива інґредієнти — ячмінниј солод і хміль і варити нич не тре’.

Згущене Молоко

Рецепт приготування цього згущеного молока взято з кулінарних сторінок черкаської газети «Акцент», яка щосереди надходе до читачів. На кулінарніј шпальті газети «Акцент» під рубрикою «Ґаздинька» презентовано згущене молоко. Як на мене, страва виходе смачною, проте набува світло-коричневого кольору. Зважаючи, що страва робиться з чистих, негінетично модифікованих інґредієнтів, без додавання клею, я пропоную зробити її вдома. Історія молока, згушеного з цукром, починається ще від 1856 року. Це не тільки солодкиј продукт, а ј корисниј — в ньому міститься кальціј та молочниј білок, немає барвників, дріжджів чи підсилювачів смаку. Щороку смак даного продукту вдосконалювався. Смачниј та приємниј смак дозволить створити дививижні тортики, солодкі креми, різноманітну випічку, смакує з розчинною кавою.

Цілюще Зілля (Тибетська Медицина)

Відомо, що тибетські монахи надавали особливого значення цілющіј силі ромашки. Ця рослина входила до чудодіјного засобу омолодження, винајденого тибетськими ченцями. Рецепт јого простиј, як і все геніяльне… Починаючи з IV століття настоянка з цього рецепту застосовувалася для очищення судин, відновлення зору, підвищення захисних сил організму, покращення обміну речовин, а також за захворювання серцево-судиної системи, інфаркту, склерозу, запаморочення. Також з тібетської медицини діјшов до нас рецепт «очисного збору». Він корисниј людям будь-якого віку, сприяє нормалізації обміну речовин, виводячи надлишки холестерину, сприяючи розчиненню каменів у сечових шляхах, жовчовидільніј системі. Рекомендують збір у разі атеросклерозу, остеохондрозу, цукрового діябету.

Квас Газованиј

Квас взято з домашніх рецептів. Це давніј рецепт. Маю јого ще з початку 90-х рр. минулого XX ст. Влітку він добре втамовує спрагу і на відміну від напоїв, що продаються у торговельних закладах, готується без шкідливих інґредієнтів, а на смак не відрізняється від крамничного.