Малинове варення

Хто з нас не любить взимку поласувати малиновим варенням? І адже це не просто насолоду. Так, малинове варення можна подавати до млинців і оладушкам, можна додавати в чай замість цукру або готувати з ним безліч желе і десертів. Але також це надзвичайно корисний продукт, тому кожна господиня повинна знати, як варити малинове варення.

Рулет из свиной головы

Свиную голову можно превратить в невероятный деликатес — рулет с начинкой из куриного филе и шампиньонов, с добавлением соуса из чернослива. В качестве гарнира подается картофель по-датски и соус из ежевики. На праздничном столе это блюдо будет выглядеть по-королевски! Читайте в нашем материале пошаговый рецепт рулета из свиной головы.

Пиріг на сиворотці.

Не треба виливати сиворотку.Вона дуже корисна!

Пряний кекс з тикви

На вид дуже симпатично.Треба спробувати.Взято з http://agushka.info/ Трохи смутив перець чорний????????????????? Ще цікаво,на рахунок печеної тикви в вигляді заготовок.Думаю можна сл.масло замінити олією.

Шоколадна помадка на желатині

Переваги. Добре лягає на торт, блискуча, апетитна. М’яка, підходить для прикрашання цукровими виробами. Можна зберігати у холодильнику і використовувати пізніше. Прості інгредієнти, що робить цю помадку економнішою. Виходить велика кількість готового продукту.

Виноградне вино,зроблене в домашніх умовах

Щоб зробити напій за цим рецептом, можна використовувати будь-які сорти. Головне — дотримуватися правил збору і обробки ягід, не брати падалицю і ретельно перебирати сировину. В якості ємності для бродіння використовуйте звичайні трилітрові банки.

Фіги макові

Деяким ......тра-та-та на ніч.

Сырный рулет с семгой

Попробуэмо

Страницы:
1
2
4
предыдущая
следующая