Поиск рецепта

Название блюда

Вид блюда

Подвид

Кухня

Сложность

Время приготовления

от до мин.


Ингредиенты:

укажите через запятую, или выберите из списка

Исключить из поиска:


Рецепты выпечки

Расширенный поиск

Сортировать:
новые
популярные

Хліб житньо-пшеничний в мультиварці

Готувала сьогодні такий хлібчик, вийшов дуже смачним і ароматним.

Налистники с яблоками

Налистники с яблоками

Швидкий житній хліб на дріжджях та сироватці з волоськими горіхами

Це справжній житній хліб з солодом, з натуральним смаком. Для міксера та духовки. Раніше робив на заквасці (без дріжджів), але він кислуватий і аж занадто тривалий та марудний процес. Цей варіант - оптимальний і за смаком і за швидкістю приготування. Волоські горіхи та кмин дуже покращують смак, але це лише опція (як на мене найкраща). Можна додавати родзинки, моркву, гарбуз, зіру, чабрець. Борошно можна зробити самому млинком з жита, солод також можна робити самому - жито пророщується 2 дні, тоді висушується в духовці, підсмажується (карамелізується) і на млинок. В ідеалі можна додати малясу, але бурякова не годиться, вона кормова, а тростникової в Україні не знайдеш.

Хліб з крупки (ярої пшениці - Semolina) з олією

З ярої пшениці ніжнішого хліба зробити неможливо, не чіабата, звісно, але на смак набагато кращий за чіабату. Для тістоміса/міксера та духовки, але мусите трохи забруднити руки в липкому тісті. Смачний і довго не псується. Можна їсти на третій і навіть на п’ятий день. Частину хліба я заморожую в пакетах, коли треба витягаю з морозилки і за годину свіжий хліб на столі. Вихід 1600+ грам. Хлібини можна придавити, але вони розправляються.

Паска Алена

Паска Алена

Вкуснейший пирог на сметане со смородиной (Мягкий, пышный и сочный)

Рекомендую вам приготовить вкуснейший пирог на сметане с черной смородиной. Пирог получается пышный, мягкий, сочный и ароматный. Готовить пирог очень легко и просто, самое главное дождаться, когда он испечется, потому как аромат в доме стоит невероятный!

Домашний ТОРТ «ВИТЯЗЬ» очень ВКУСНЫЙ и НЕСЛОЖНЫЙ в приготовлении

Предлагаю Вашему вниманию рецепт торта «Витязь», по внешнему виду он немного напоминает торт «Желанные встречи», но по составу ингредиентов это разные торты. Торт получается очень вкусным и самое главное совсем несложный в приготовлении. Украсит и дополнит любое чаепитие как за праздничным столом, так и в семейном кругу.