Поиск рецепта

Название блюда

Вид блюда

Подвид

Кухня

Сложность

Время приготовления

от до мин.


Ингредиенты:

укажите через запятую, или выберите из списка

Исключить из поиска:


Рецепты выпечки

Расширенный поиск

Сортировать:
новые
популярные

Паска пишна

  • 29.03.13, 06:01

До дріждів додати трохи цукру, розмішати, щоб стали рідкими, додати тепле молоко і поставити, щоб почало бродити. Потім додати сіль, жовтки, розтерті з цукром, розтоплене масло і борошно. Добре вимісити, залишити в теплому місці, щоб підросло. Місити так 3 -4 рази. Тісто викладати у змащені жиром і посипані сухарями форми, наповнюючи на третину об`єму. Поставити, щоб підійшло. Випікати в гарячій духовці 40 - 50 хв. Спечені паски вийняти з форм і скропити соком цитрини, вимішаним з холодною водою і ромом. Коли остигнуть, посипати цукром - пудрою.

Заварна паска

Сир розтерти з маслом на пухку масу. Додати сметану, збиту з цукром, розтерти жовтки і збити на піну білки, ваніль, помиті та висушені родзинки. Добре розмішати і варити на невеликому вогні в емальованому посуді, постійно перемішуючи, до першої бульбашки. Зняти з вогню, охолодити до кімнатної температури, перемішати і викласти у змащені маслом форми. Коли добре застигне, легко перевернути і викласти.

Торт рисовый

очень очень вкусно

Цитрусовый крамбл

Такой зимний вариант, апельсины-лимоны и плюс имбирь-корица... что зимой может быть лучше?! Для всех любителей песочного теста и крамблов.

Торт "Трухлявый пень"

  • 28.12.12, 08:17

Просто, быстро и легко, а самое главное, такие ингредиенты всегда найдутся в вашем холодильнике

Блины из овсяных хлопьев

очень простое и вкусное блюдо особенно для детей (можно подавать с вареньем)

Медовик

Вкусно к празднику